Будинок престарілих для пенсіонерів та інвалідів

Приватний пансіонат для літніх людей у Львові!

 

+38073 355 03 03- цілодобово

 

Залишити відгук

Велике дякую персоналу пансіонату

Нашого діда Миколу паралізувало після інсульту і вже три роки він лежить паралізований. Весь цей час ми наймали йому доглядальницю, але характер у нашого дідуся важкий і обставини складалися так, що нам завжди потрібно було шукати йому нову доглядальницю. Самі доглядати його не можемо, бо всі працюємо.

У зв'язку з цим ми знайшли в інтернеті гарний пансіонат із сучасним ремонтом для людей похилого віку в Києві «Джерело» і вже два місяці дідусь живе в даному пансіонаті. Тут дідусь дуже добре доглядають, а головне йому тут подобається. Він навіть іноді почав усміхатися, а ми за нього спокійні. Адже його тут смачно годують за режимом, і миють за потребою, і переодягають, і стырають і гладять, а також роблять щодня реабілітаційні масажі і контролюють прийом медикаментів. До того ж вартість його проживання в пансіонаті значно нижча за ту оплату, яку потрібно було платити доглядальниці і доглядають його тут цілодобово.

 

Марина

Наш дідусь нарешті зміг відчути внутрішні сили для боротьби зі своїм недугом

 Пансіонат «Джерело» найкращий вибір при необхідності догляду за хворим близьким на онкологію. Часто лікарні відмовляють у госпіталізації тяжко хворих. Вдома ми не могли розмістити дядю, так як в однокімнатній квартирі з новонародженою дитиною не неможливо.

Пансіонат «Джерело» у Львові прийшов нам на допомогу. Цілодобовий медичний нагляд, повноцінне харчування та знаходження в соціумі допомогли дяді відволіктись від думок про важке захворювання.

У нас була змога часто в любий для нас зручний час його відвідувати, проводити спільні прогулянки на дуже гарній території закладу. Також, для нього ми замовили додаткову послугу у вигляді роботи з психологом. Це дало йому змогу більш лояльно сприйняти свій недуг та відчути внутрішні сили для боротьби з ним.

В цілому ми дуже задоволені індивідуальним підходом та дбайливим ставленням персоналу до своїх мешканців. Тепер сміливо можемо рекомендувати пансіонат «Джерело» у Львові всім своїм близьким та друзям, які знаходяться в пошуках професійних послуг по догляду за престарілими, інвалідами чи просто важко хворими людьми. Вони найкращі в України!

 

Сімя Михайленків

Відновилась після травми хребта

 Хочу подякувати працівникам пансіонату «Джерело» за дбайливе ставлення до своїх мешканців, які не мають змоги самостійно пересуватись. Для такої категорії мешканців в пансіонаті оборудовано палати, коридори та площадки для прогулянок. Завжди на допомогу приходить обслуговуючий персонал. Знаходячись в стінах будинку, не відчуваєш себе неповноцінним та покинутим.

Тут велику увагу приділяють реабілітації після перенесених важких захворювань чи операцій та травм. Наявність реабілітологів високого професійного рівня допомогли мені швидше відновитися після травми хребта.

 

Костенко Маргарита

Не хотіли залишати дідуся на самоті

Плануючи відпустку, в нашій родині стало питання тимчасового догляду за дідусем під час нашої відсутності.

Побачили в інтернеті, що пансіонат «Джерело» надає послуги короткочасного проживання людей похилого віку з деменцією та іншими віковими захворваннями. Заключили договір, привезли дідуся та зі спокійним серцем поїхали на відпочинок.

По приїзду забрали дідуся, який залишився всім задоволеним і сказав нам, що тепер сміливо можемо його повертати до пансіонату, бо в нього за два тижні нашої відсутності там з’явились друзі. Ось такий у нас вийшов, так би мовити, сумісний відпочинок. Всі залишились задоволеними.

 

Квітка

Обирав дуже ретельно пансіонат та не помилився

Обираючи пансіонат по догляду за престарілими, зупинився на будинку-інтернаті «Джерело», відділення якого розташоване у Львові. Важливим фактором для мене було наявність декількох пансіонатів даної лінії по всій Україні. Для мене це показник високого рівня професійності та якості надання послуг по догляду за престарілими. Відділення у Львові розташовано в парковій зоні, це не лише виглядає гарно, а й позитивно сказується на фізіологічному та психологічному здоров’ї мешканців закладу.

 

Сергій Р.

Столкнувшись с проблемами со здоровьем

Столкнувшись с проблемами со здоровьем после перенесенной операции, была необходимость в качественных реабилитационных услугах. Выбор пал именно на этот частный пансионат, в котором работают чуткие и квалифицированные реабилитологи, которые быстро смогли поставить меня на ноги, за что им большое спасибо. Очень понравились условия проживания, комфортные номера, постоянный присмотр персонала и высокий уровень услуг. Большое спасибо сотрудникам частно пансионата за любовь и заботу.

 

Левшуков Николай

Перебуваючи в цьому закладі після інсульту

Перебуваючи в цьому закладі після інсульту, хочу подякувати всьому персоналу приватного пансіонату за любов та турботу до мене на протязі всього часу. Дбайливий догляд, повноцінне дієтичне харчування, медичні послуги на високому рівні, дозволили швидко пройти весь курс реабілітації та повернутись до повноцінного життя. Всьому персоналу – велика вдячність, хай береже вас Господь.

 

Марина Олексіївна

После пребывания в больнице

После пребывания в больнице, бабушка нуждалась в постоянном уходе и реабилитации, поэтому, остро стал вопрос в выборе частного пансионата для нее. Ведя поиск заведения, выбор пал именно на этот дом престарелых, так как здесь есть широкий спектр услуг и качественная реабилитация.

 

Mira Leshko

Выбирали между многими пансионатами

Выбирали между многими пансионатами, чтобы разместить маму на реабилитацию, но выбор пал именно на этот. Стоит отметить, что персонал заведения – очень приятен и вежлив. Обеспечивается полноценный присмотр, в чем убедились лично.

 

Татьяна

Дуже переживали за розміщення батька в будинку для літніх людей

Дуже переживали за розміщення батька в будинку для літніх людей, адже він звик до свого дому і не дуже хотів його покидати. Але роки беруть своє, він вже не здатний повноцінно доглядати за собою, а у нас – немає можливості його відвідувати кожного дня, так як живемо досить далеко. Вмовивши батька хоча б відвідати цей пансіонат – ми були приємно здивовані тим, що йому відразу все сподобалось і він погодився тут залишитись. Окрім цього, у нього з’явились нові друзі, з якими він проводить досить багато часу як на свіжому повітрі за прогулянками, так і за активними іграми. Впевнені, що батько – в надійних руках професіоналів своєї справи, які забезпечать повноцінний догляд за ним.

 

Хлопотенко Зинаїда Петрівна

Далеко не кожен пансіонат володіє таким рівнем послуг

Далеко не кожен пансіонат володіє таким рівнем послуг, який надає саме цей будинок престарілих для літніх пенсіонерів та інвалідів. При пошуку будинку для літніх, була нагальна потреба знайти саме той, в якому є кваліфікований персонал з реабілітації за тяжкохворою лежачою людиною. Залишились повністю задоволені послугами, а особливо тим, що близька людина опинилась в надійному місці, де за нею будуть доглядати цілодобово.

 

Irina

Понравился квалифицированный медицинский персонал

Понравился квалифицированный медицинский персонал и нянечки, которые подходят к своему делу с профессиональной стороны. При обращении – даже не возникло сомнений в правильности выбора. Посмотрев все условия, изучив услуги – выбор пал именно на этот частный пансионат в зеленой части города.

 

Людмила Васильевна Прокопенко

Пожалуй, единственный пансионат для стариков,

Пожалуй, единственный пансионат для стариков, который понравился уровнем предоставляемых услуг. Комфортные номера с ежедневной уборкой, предоставление сбалансированного полноценного питания, сопровождение во время прогулок на свежем воздухе и помощь в любом вопросе – вот одни из главных достоинств частного пансионата, которые и позволили сделать выбор в размещении родного человека, который требует сторонней помощи и услуги в реабилитации именно в этот дом престарелых. Очень надеемся на скорейшее выздоровление бабушки после болезни, так как обеспечить круглосуточный присмотр и уход в домашних условиях – нет возможности к большому сожалению.

 

Katrin

Недорогі та якісні послуги

Недорогі та якісні послуги з розміщення одного з батьків на тимчасове довготривале лікування та реабілітації. Весь час людина похилого віку – під пильним доглядом персоналу закладу, що є дуже позитивним моментом, адже сім’я на жаль – немає такої можливості по цілодобовому догляду.

 

Олександр Павлович

Приватний пансіонат – найкраще рішення

Приватний пансіонат – найкраще рішення для літньої людини, яка вже не здатна піклуватись за себе. Серед відмінностей закладу варто сказати, що тут затишна атмосфера, повноцінне харчування та є можливість проведення регулярних медичних процедур, що важливо при реабілітації людини.

 

Валентина

Удобное месторасположение пансионата

Удобное месторасположение пансионата для людей преклонного возраста – рядом лесопарковая ухоженная территория, чистый воздух, который располагает к быстрому выздоровлению. Особенно стоит отметить высокий профессионализм сотрудников пансионата, которые круглосуточно присматривают за родным больным человеком, нуждающимся в услугах реабилитации и постоянном уходе.

 

Larisa_lisa

Очень уютный дом для престарелых

Очень уютный дом для престарелых и инвалидов с комфортными условиями проживания. Понравилось то, что здесь есть множество услуг для людей в возрасте, за которыми присматривает квалифицированный персонал.

 

Михаил Воронцов

 

 

 

Ми робимо перебування у будинку престарілих,  дорогої для вас людини комфортним як фізично, так і психологічно!

 

Разработка сайта Wediz.com

 

➦ пансіонат для людей похилого віку Львів
➦ будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
➦ будинок престарілих львів ціни
➦ перелік документів для влаштування в будинок-інтернат
➦ типове положення про будинок-інтернат для громадян похилого віку