Будинок для літніх людей та інвалідів

   Догляд за людьми похилого віку у Львові

 

+38073 355 03 03- цілодобово

 

Догляд за лежачими хворими

Ситуація, коли людина опиняється прикутою до ліжка – дуже складна і болюча як для самого хворого, так і для його родичів. Пансіонат «Джерело» допоможе впоратися зі складними життєвими обставинами та організувати якісний професійний догляд за лежачим хворим.

Наш пансіонат – сучасний заклад, в якому працюють досвідчені доглядальниці і медичний персонал. Всі вони досконало володіють вміннями і навичками з догляду за лежачими хворими.

Правильно організовані заходи з догляду здатні значно поліпшити фізичний стан літньої людини, прискорити одужання, зробити перебування в ліжку комфортним у фізичному та емоційному плані.

Наш заклад здійснює повноцінний і професійний догляд, постійне спостереження і присутність поруч.

 

Ми забезпечимо:

  • контроль стану здоров'я;
  • професійний догляд;
  • своєчасний прийом ліків;
  • обробку пролежнів;
  • гігієнічний догляд.

Стан та швидкість відновлення лежачих хворих безпосередньо залежить від умов їх проживання та вміння доглядальниць організувати дотримання правил та розпорядку дня. Лежачим хворим важливо створити умови, за яких все буде обставлено для їх зручності - столик з книгою або чаєм, світильник, телефон під рукою. Бажано придбати для них медичні ліжка - у них є можливість підйому секції, завдяки чому пацієнтам легше сідати. Такі ліжка можуть бути оснащені бічними огородженнями, щоб хворі не впали.

Потрібен і протипролежневий матрац - він правильно розподіляє тиск на різні ділянки тіла і знижує ризик розвитку пролежнів. Для крісла-коляски може знадобитися протипролежнева подушка.

Іншими приналежностями для зручного перебування також оснащений наш пансіонат «Джерело».

 

Емоційна атмосфера – обстановка як вдома

Тривалий постільний режим і пов'язаний з ним дискомфорт травмують психіку хворого, пригнічують його, роблять дратівливою і примхливим. Все це впливає на емоційний стан, соціалізацію хворого. Це вимагає від доглядаючого персоналу емоційної витримки. Кращим способом позбутися роздратування фахівці вважають розширення кола спілкування – запрошення родичів, друзів. Сторонні люди змушують пацієнта бути більш зібраним і стриманим. Наше завдання – не допустити негативних емоцій і зробити так, щоб людина відчувала себе комфортно.

дом престарелых во Львове - работаем круглосуточно!

 

 

 

Ми робимо перебування у будинку престарілих,  дорогої для вас людини комфортним як фізично, так і психологічно!

 

Разработка сайта Wediz.com

 

➦ пансіонат для людей похилого віку Львів
➦ будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
➦ будинок престарілих львів ціни
➦ перелік документів для влаштування в будинок-інтернат
➦ типове положення про будинок-інтернат для громадян похилого віку