Будинок для літніх людей та інвалідів

   Догляд за людьми похилого віку у Львові

 

+38073 355 03 03- цілодобово

 

Догляд за людьми з онкозахворюваннями

Онкологія у літніх людей є досить серйозним недугом, який вимагає постійного спостереження паралельно з лікуванням. Догляд за онкологічними хворими є трудомістким і серйозним процесом, який вимагає певних навичок і вмінь.

Співробітники пансіонату «Джерело» професійно займаються доглядом за хворими з онкологічними захворюваннями і роблять свою роботу професійно. У нас створені всі умови для того, щоб пацієнти почували себе комфортно, вчасно отримували необхідну допомогу, а також психологічну підтримку.

Вибираючи для своєї близької людини перебування в нашому спеціалізованому закладі, родичі позбавляють його від зайвих страждань, адже фахівці можуть здійснювати догляд за такими хворими набагато краще, ніж непідготовлені родичі.

 

Переваги нашого пансіонату

У нашому пансіонаті створені всі умови для здійснення якісного паліативного догляду. Ми намагаємося зробити все для того, щоб людина відчувала себе комфортно.

Одна з головних переваг нашого закладу полягає в тому, що пацієнти можуть отримувати допомогу цілодобово. Ми здійснюємо професійний догляд за онкохворими.

Умови пансіонату продумані для людей з таким захворюванням. Ми постаралися створити затишну і домашню атмосферу в кожній кімнаті нашого пансіонату. Разом з тим, ми продумали все таким чином, щоб в пансіонаті було необхідне обладнання і пристосування для полегшення пересування пацієнтів.

Постояльці пансіонату щодня проходять необхідні огляди і під контролем доглядальниць приймають препарати, призначені лікарем.

 

Особливості догляду за онкологічними хворими

Наш пансіонат приймає пацієнтів на різних стадіях захворювання, а наші фахівці знають всі про особливості догляду за такими пацієнтами, їх режим, харчування.

Номери в пансіонаті розраховані на 2-4 або більше осіб (на вибір). Для хворих підготовлені спеціальні ліжка, які оснащені протипролежневими матрацами. Це дуже важливо в тому випадку, якщо людина тривалий час прикута до ліжка.

Догляд за онкологічними хворими повинен включати в себе:

  • контроль за прийомом ліків,
  • психологічну допомогу, мотивуючу на одужання,
  • гігієнічні процедури,
  • реабілітаційні заходи.

У пансіонаті «Джерело» здійснюється професійний догляд за онкохворими з урахуванням індивідуальних особливостей. Крім того, тут завжди панує затишок і домашня обстановка. Це дуже важливо для хворих.

дом престарелых во Львове - работаем круглосуточно!

 

 

 

Ми робимо перебування у будинку престарілих,  дорогої для вас людини комфортним як фізично, так і психологічно!

 

Разработка сайта Wediz.com

 

➦ пансіонат для людей похилого віку Львів
➦ будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
➦ будинок престарілих львів ціни
➦ перелік документів для влаштування в будинок-інтернат
➦ типове положення про будинок-інтернат для громадян похилого віку