Будинок для літніх людей та інвалідів

   Догляд за людьми похилого віку у Львові

 

+38073 355 03 03- цілодобово

 

Пансіонат для паралізованих та лежачих хворих

Пансіонат у Львові для  осіб з обмеженою рухливістю

Тяжкі захворювання, особливо у старших віках, можуть призвести до серйозних порушень рухливості, таких як параліч. Серед таких станів слід виділити інсульти, поліомієліти, травми хребта та кінцівок, а також ботулізм. Відсутність можливості самостійно пересуватися та виконувати повсякденні завдання може призвести до психологічних травм та депресії. У таких ситуаціях вкрай важлива цілодобова турбота, підтримка та постійний контроль.

 Центр для надання допомоги лежачим пацієнтам у Львові

У будинку для людей похилого віку "Джерело" у Львові спеціалізоване обладнання створює комфортні умови для проживання пацієнтів з обмеженою рухливістю. Наш пансіонат призначений для забезпечення людям похилого віку не тільки гідних умов проживання, а й якісного догляду, постійної уваги та підтримки. Це дуже важливо для тих, хто перебуває в такому стані.

Пансіонат для паралізованих та лежачих хворих

Переваги пансіонату для відновлення паралізованих людей

Що пропонує пансіонат своїм постояльцям?

Ми оснастили нашу установу спеціальним обладнанням, такими як коляски для пересування, пандуси, адаптовані приміщення для гігієнічних процедур та протипролежневі матраци. Наші доглядальниці надають допомогу у пересуванні, забезпечують харчування та підтримують гігієнічні процедури.

Крім того, наявність зеленої території біля будинку створює можливість для прогулянок на свіжому повітрі.

 

Дім престарілих  "Джерело" у Львові

 +38073 355 03 03

працюємо цілодобово

 

Умови нашого медичного центру для неходячих людей похилого віку

У домі престарілих проводяться різноманітні оздоровчі процедури та лікувальні заходи, за потреби викликається швидка медична допомога. Ми приймаємо пацієнтів після інсультів, оскільки відновлення у таких випадках потребує спеціалізованого підходу. Наш персонал включає психологів, які працюють з лежачими пацієнтами для забезпечення соціальної адаптації та стабілізації їх психологічного стану. Терапія проводиться як індивідуально, і у групах. Увага та турбота нашого персоналу благотворно позначаються на загальному стані пацієнтів, сприяючи їхньому швидкому відновленню.

Догляд за лежачими пацієнтами

Процес реабілітації включає не тільки догляд і проведення необхідних процедур, але і надання пацієнтам відповідного харчування. У Пансіонаті "Джерело" у Львові ми гарантуємо умови на європейському рівні, включаючи організацію смачного та корисного харчування, а також допомогу у його прийомі. Наші фахівці з догляду за лежачими пацієнтами ретельно стежать за призначеннями лікаря, включаючи прийом ліків, проведення оздоровчих процедур та дихальну гімнастику.

Платні послуги та їх вартість Пансіонат для паралізованих - Ціни

Оскільки наш медичний центр є приватною установою, послуги, що надаються, є платними. Тим не менш, ми гарантуємо доступні ціни за збереження високого рівня сервісу. Розміщення в нашому пансіонаті забезпечує вашому родичу комфорт та гідний догляд, що приносить вам спокій та впевненість у виборі нашого медичного центру. потребам кожного постояльця.

Медичний персонал відповідально стежить за дотриманням розпоряджень лікарів, включаючи прийом ліків та проведення оздоровчих процедур.
Платність послуг у нашому приватному пансіонаті забезпечує високий рівень послуг. Однак, ми пишаємось доступністю наших цін, надаючи клієнтам впевненість у тому, що рівень комфорту та догляду в нашому пансіонаті залишиться на найвищому рівні. Разом з нами ви можете бути впевнені в тому, що ваш близький отримає турботу та увагу, на які заслуговує.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ми робимо перебування у будинку престарілих,  дорогої для вас людини комфортним як фізично, так і психологічно!

 

Разработка сайта Wediz.com

 

➦ пансіонат для людей похилого віку Львів
➦ будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
➦ будинок престарілих львів ціни
➦ перелік документів для влаштування в будинок-інтернат
➦ типове положення про будинок-інтернат для громадян похилого віку