Будинок для літніх людей та інвалідів

   Догляд за людьми похилого віку у Львові

 

+38073 355 03 03- цілодобово

 

Незабутній досвід

 Я мав щастя відвідати Будинок для літніх людей "Джерело" у Львові, і це був незабутній досвід. Від першого моменту приїзду мене зустріли з теплом і гостинністю. Персонал дуже доброзичливий, уважний і завжди готовий надати допомогу.

Сам будинок вражає своєю чистотою та затишком. Кожна кімната оформлена зі смаком і має всі зручності для комфортного проживання. Тут ви знайдете все необхідне для спокійного та безпечного відпочинку - зручні ліжка, чисту постіль, сучасні санітарні умови та багато іншого.

Особливо мені сподобалася їжа. Харчування було регулярним, різноманітним і смачним. Кухарі готували страви зі свіжих продуктів, враховуючи індивідуальні потреби кожного мешканця.

Також важливо відзначити багатий розважальний програму. У Будинку для літніх людей "Джерело" є все, що потрібно для цікавого та активного дозвілля - вечірні концерти, ігри та багато інших заходів. Я завжди знаходив щось цікаве для себе.

Не можу не відзначити також і чудове розташування будинку. Він знаходиться у красивому і тихому місці. Це дозволяє мешканцям насолоджуватися природою та спокоєм.

Проживаючи у Будинку для літніх людей "Джерело", я відчував себе дуже безпечно та захищено. Персонал завжди був на сторожі, забезпечуючи необхідну медичну допомогу та піклуючись про загальний стан мешканців. Це дуже важливо для людей похилого віку, і я вдячний за турботу, яку надавали нам.

Віталій

 

 

 

Ми робимо перебування у будинку престарілих,  дорогої для вас людини комфортним як фізично, так і психологічно!

 

Разработка сайта Wediz.com

 

➦ пансіонат для людей похилого віку Львів
➦ будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
➦ будинок престарілих львів ціни
➦ перелік документів для влаштування в будинок-інтернат
➦ типове положення про будинок-інтернат для громадян похилого віку