Будинок для літніх людей та інвалідів

   Догляд за людьми похилого віку у Львові

 

+38073 355 03 03- цілодобово

 

Наш дідусь нарешті зміг відчути внутрішні сили для боротьби зі своїм недугом

 Пансіонат «Джерело» найкращий вибір при необхідності догляду за хворим близьким на онкологію. Часто лікарні відмовляють у госпіталізації тяжко хворих. Вдома ми не могли розмістити дядю, так як в однокімнатній квартирі з новонародженою дитиною не неможливо.

Пансіонат «Джерело» у Львові прийшов нам на допомогу. Цілодобовий медичний нагляд, повноцінне харчування та знаходження в соціумі допомогли дяді відволіктись від думок про важке захворювання.

У нас була змога часто в любий для нас зручний час його відвідувати, проводити спільні прогулянки на дуже гарній території закладу. Також, для нього ми замовили додаткову послугу у вигляді роботи з психологом. Це дало йому змогу більш лояльно сприйняти свій недуг та відчути внутрішні сили для боротьби з ним.

В цілому ми дуже задоволені індивідуальним підходом та дбайливим ставленням персоналу до своїх мешканців. Тепер сміливо можемо рекомендувати пансіонат «Джерело» у Львові всім своїм близьким та друзям, які знаходяться в пошуках професійних послуг по догляду за престарілими, інвалідами чи просто важко хворими людьми. Вони найкращі в України!

 

Сімя Михайленків

 

 

 

Ми робимо перебування у будинку престарілих,  дорогої для вас людини комфортним як фізично, так і психологічно!

 

Разработка сайта Wediz.com

 

➦ пансіонат для людей похилого віку Львів
➦ будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
➦ будинок престарілих львів ціни
➦ перелік документів для влаштування в будинок-інтернат
➦ типове положення про будинок-інтернат для громадян похилого віку