Що потрібно для того, щоб здати людину в будинок престарілих?
Рішення відправити близьку людину в похилому віці до будинку престарілих – важке та болюче, але іноді, тільки в цей спосіб є можливість організувати постійний нагляд та турботу за ним. На схилі літ, людина вже не здатна забезпечувати себе основними потребами, не в змозі доглядати за собою та господарством, тому, звернення до будинку престарілих – єдине правильне рішення.
Окрім літніх людей, сторонньої допомоги потребують люди з інвалідністю або ті, хто переніс тяжку хворобу та потребує кваліфікованих послуг з реабілітації.
Як стати постояльцем будинку для літніх людей?
Щоб стати постояльцем пансіонату для літніх людей, потрібна в першу чергу заява від заявника, а також – мінімальний пакет документів:
- копію паспорта та коду платника податків заявника та майбутнього постояльця;
- довідка про інвалідність (при наявності).
В порівнянні з державними закладами – будинками для літніх людей, приватні пансіонати не вимагають купи непотрібних довідок та документів, що є значною перевагою при виборі місця розміщення людини, яка потребує постійного догляду та опікунства.
На скільки часу можливе розміщення в будинку для престарілих?
Як правило, до будинку престарілих звертаються люди, які потребують довготривалого догляду. Також, є можливість короткочасного розміщення людини, наприклад, якщо опікуну (дитині) потрібно виїхати за кордон, в відрядження, а рідну людину ні з ким залишити.
В пансіонаті для літніх людей створені всі умови для комфортного проживання, відновлення здоров’я та відпочинку. Сучасні та комфортабельні номери, якісне багаторазове харчування, медичний догляд, організоване дозвілля та прогулянки на свіжому повітрі – далеко не все, що здатний запропонувати заклад для літніх людей.
Працівники закладу мають великий досвід в догляді за літніми людьми, пацієнтами з особливими потребами та хворими. Також, в пансіонаті для престарілих є можливість проходження реабілітації після перенесених операцій або тяжкого захворювання.