Будинок для літніх людей та інвалідів

   Догляд за людьми похилого віку у Львові

 

+38073 355 03 03- цілодобово

 

Що потрібно для того, щоб здати людину в будинок престарілих?

Рішення відправити близьку людину в похилому віці до будинку престарілих – важке та болюче, але іноді, тільки в цей спосіб є можливість організувати постійний нагляд та турботу за ним. На схилі літ, людина вже не здатна забезпечувати себе основними потребами, не в змозі доглядати за собою та господарством, тому, звернення до будинку престарілих – єдине правильне рішення.

Окрім літніх людей, сторонньої допомоги потребують люди з інвалідністю або ті, хто переніс тяжку хворобу та потребує кваліфікованих послуг з реабілітації.

Як стати постояльцем будинку для літніх людей?

Щоб стати постояльцем пансіонату для літніх людей, потрібна в першу чергу заява від заявника, а також – мінімальний пакет документів:

  • копію паспорта та коду платника податків заявника та майбутнього постояльця;
  • довідка про інвалідність (при наявності).

В порівнянні з державними закладами – будинками для літніх людей, приватні пансіонати не вимагають купи непотрібних довідок та документів, що є значною перевагою при виборі місця розміщення людини, яка потребує постійного догляду та опікунства.

На скільки часу можливе розміщення в будинку для престарілих?

Як правило, до будинку престарілих звертаються люди, які потребують довготривалого догляду. Також, є можливість короткочасного розміщення людини, наприклад, якщо опікуну (дитині) потрібно виїхати за кордон, в відрядження, а рідну людину ні з ким залишити.

В пансіонаті для літніх людей створені всі умови для комфортного проживання, відновлення здоров’я та відпочинку. Сучасні та комфортабельні номери, якісне багаторазове харчування, медичний догляд, організоване дозвілля та прогулянки на свіжому повітрі – далеко не все, що здатний запропонувати заклад для літніх людей.

Працівники закладу мають великий досвід в догляді за літніми людьми, пацієнтами з особливими потребами та хворими. Також, в пансіонаті для престарілих є можливість проходження реабілітації після перенесених операцій або тяжкого захворювання.

дом престарелых во Львове - работаем круглосуточно!

 

 

 

Ми робимо перебування у будинку престарілих,  дорогої для вас людини комфортним як фізично, так і психологічно!

 

Разработка сайта Wediz.com

 

➦ пансіонат для людей похилого віку Львів
➦ будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
➦ будинок престарілих львів ціни
➦ перелік документів для влаштування в будинок-інтернат
➦ типове положення про будинок-інтернат для громадян похилого віку