Будинок для літніх людей та інвалідів

   Догляд за людьми похилого віку у Львові

 

+38073 355 03 03- цілодобово

 

Догляд і реабілітація після інфаркту

Інфаркт – серйозне захворювання серця, яке призводить до ускладнень або смерті. У більшості випадків в зоні ризику знаходяться люди літнього і похилого віку. Шанс вижити, безпосередньо, залежить від швидкості надання медичної допомоги.

Догляд в гострому періоді

Відновлювальний період після перенесеного інфаркту ділиться на три періоди:

  1. Стаціонарний (до 90 діб). Хворий знаходиться в лікарні. Його стан контролює кардіолог. У цей період відновлюються первинні фізичні навички.
  2. Постстаціонарний (від півроку до року). Стан стабілізується. Хворий звикає до нового способу життя. Цей період можна проводити в домашніх умовах або в реабілітаційних центрах.
  3. Підтримуючий період триває все життя. Хворий повинен дотримуватися всіх розпоряджень лікаря для догляду за здоров'ям.

Після перенесеної важкої хвороби важко перелаштуватися на дієту, пити різні медикаменти та виконувати нескладні фізичні вправи.

 

Особливості догляду в гострому періоді

Під час гострого періоду відіграє величезну роль лікування. Хворому забороняються будь-які фізичні навантаження, переживання. Навіть пропуск прийому лікарських препаратів може призвести до серйозних ускладнень. Хворому слід дотримуватися постільного режиму. Тому біля нього повинен бути хтось з рідних цілодобово.

У цей період хворому необхідно:

  • виміряти тиск та пульс;
  • міняти білизну;
  • стежити за гігієною тіла;
  • годувати згідно з режимом;
  • контролювати прийом ліків;
  • підтримувати психологічно;
  • перевертати хворого кілька разів на добу, щоб не було пролежнів і тромбозу.

Часто люди, які перенесли інфаркт міокарда, відчувають сильний страх смерті, може виникнути істерика. Ці негативні емоції не дозволяють організму відновитися. Людина, яка доглядає за хворим, повинна допомогти впоратися з негативними емоціями. Необхідно загострити увагу на позитиві, спостерігати за адекватністю реакцій. Багато хворих схильні до психозу. При відхиленнях слід повідомити лікаря.

 

Догляд та реабілітація в пансіонаті «Джерело»

Часто близьким складно доглядати за хворим, які перенесли інфаркт. Людина втомлюється фізично і морально. Трапляється, що за хворим нікому доглядати, оскільки родичі живуть далеко і приїхати немає можливості. Що робити в цьому випадку?

Вдома організувати необхідні умови не просто. Найчастіше зробити це самостійно не виходить, тому запрошують доглядальницю, яка стежить за прийомом ліків та робить необхідні уколи і т. д.

Ще один варіант – звернутися в один з реабілітаційних центрів або в будинок для людей похилого віку, наприклад, пансіонат «Джерело». Саме в таких установах хворий після інфаркту зможе отримати повноцінний догляд і відновлення.

Позитивні результати реабілітації після інфаркту в пансіонаті складаються з трьох чинників:

  • контрольовані навантаження;
  • мінімальний рівень стресу;
  • медичні реабілітаційні процедури.

 

Реабілітація в пансіонаті «Джерело» прискорить процес відновлення.

Головною перевагою є постійний медичний контроль за станом хворої людини. І в разі, якщо стан змінився, необхідно вчасно прийняти рішення про додаткове лікування.

Часті питання (FAQ)

Які види реабілітації потрібні після інфаркту?

Реабілітація може включати кардіологічну фізіотерапію для відновлення фізичної форми, навчання з питань здорового способу життя, дієтичні консультації та психологічну підтримку для адаптації до нових умов.

Як довго триває реабілітаційний процес після інфаркту?

Реабілітаційний процес може тривати від кількох місяців до року або більше, залежно від тяжкості інфаркту та швидкості відновлення пацієнта.

Чи можна повернутися до нормального життя після інфаркту?

Багато людей здатні повернутися до звичайного життя після інфаркту, якщо дотримуються медичних рекомендацій, змінюють спосіб життя і проходять реабілітацію.

Чого не можна робити після інфаркту?

Після інфаркту важливо уникати певних дій для запобігання повторним проблемам і підтримання процесу відновлення. Необхідно строго дотримуватися медичних рекомендацій і приймати ліки, відмовитися від куріння і зловживання алкоголем, а також контролювати харчування, уникаючи продуктів з високим вмістом жирів і холестерину. Важливо уникати важких фізичних навантажень і пропускання реабілітаційних занять, своєчасно реагувати на нові симптоми та управляти стресом. Регулярні медичні огляди і контроль за здоров’ям також є критично важливими для успішного відновлення.

 

 

 

Ми робимо перебування у будинку престарілих,  дорогої для вас людини комфортним як фізично, так і психологічно!

 

Разработка сайта Wediz.com

 

➦ пансіонат для людей похилого віку Львів
➦ будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
➦ будинок престарілих львів ціни
➦ перелік документів для влаштування в будинок-інтернат
➦ типове положення про будинок-інтернат для громадян похилого віку