Будинок для літніх людей та інвалідів

   Догляд за людьми похилого віку у Львові

 

+38073 355 03 03- цілодобово

 

Лікування пролежнів у літніх людей

Лікування пролежнів у літніх людей Львів
У лежачих хворих нерідко виникають порушення кровообігу у нерухомих ділянках тіла. Пізніше внаслідок цих порушень з'являються пролежні – ділянки некрозу тканин. Часто зони ураження утворюються в районі крижів, попереків, лопаткової області, сідниць, ніг. Лікування пролежнів у людей похилого віку може ускладнюватися швидким розвитком некрозу.

Профілактика утворення пролежнів

Виникненню пролежнів сприяють такі чинники, як:
 - мала рухливість
 - надлишкова вага;
- літній вік;
- хвороби, пов'язані з порушенням кровообігу – серцево-судинні захворювання, діабет, ураження спинного мозку.

При лікуванні пролежнів у нашому пансіонаті у Львові важливе місце займає їхня профілактика.

Лежачим хворим обов'язково робиться масаж. Особлива увага приділяється тим областям, де найімовірніше порушення кровообігу. Профілактика пролежнів включає ретельний контроль постільної білизни та проведення щоденних гігієнічних процедур. Область тіла, де часто утворюються пролежні, обробляють антисептиком. Ефективним є також використання спеціального протипролежневого матраца.

Лікування пролежнів у лежачих людей похилого віку: стадії

Розрізняють чотири стадії утворення пролежнів.

✅ Лікування пролежнів у людей похилого віку На першій стадії як такої вираження ще немає, але з'являється набряклість, почервоніння шкіри - ознаки, що сигналізують про порушення кровообігу. Під час лікування пролежнів у нашому пансіонаті у Львові на цій стадії обов'язково проводиться обробка антимікробним засобом. Для покращення кровообігу потрібно робити масаж ділянки. Можна обробити шкіру камфорним спиртом – крім антимікробної дії, він дратує тканини та сприяє покращенню кровообігу, знімає запалення.
✅ Якщо пролежень вже розвинувся (2 стадія), і на тілі з'явилася виразка, необхідна негайна обробка антисептиком та мазями, що сприяють загоєнню ран. Ерозія тканини в цій стадії ще не встигла глибоко проникнути в тканини, тому добре гоїться при правильному лікуванні.
✅ Третьою стадією вважається глибша поразка, що йде в підшкірний шар. Крім місцевої обробки антисептиками, може знадобитися антибіотикотерапія (при симптомах інфекції та загальної інтоксикації організму) та знеболювання, якщо пацієнт відчуває біль. При лікуванні пролежнів у людей похилого віку на цій стадії рани вже гояться гірше, можуть утворюватися рубці.
✅ Четверта стадія пролежнів небезпечна, оскільки можуть бути порушені суглоби та кістки. Ділянка некрозу йде глибоко всередину, людина відчуває сильний біль. У разі сухого некрозу область ураження обмежується самим пролежнем. Але якщо є гнійне відділення, цей стан може бути дуже небезпечним. Поширення інфекції по організму може призвести до сепсису, ураження кістки (періоститу). За наявності глибокого вогнища ураження виробляють хірургічне видалення тканин або використовують для лікування мазі з протеолітичними ферментами, що спричиняють відторгнення некротизованої ділянки.

Лікування та профілактика пролежнів у домашніх умовах

Якщо лежачий хворий знаходиться вдома, в першу чергу слід стежити за його гігієною.

Догляд за хворими з пролежнями вдома включає щоденну зміну постільної білизни, обтирання тіла водою і антисептиком. Не рідше ніж кожні 2 години потрібно змінювати положення хворого на ліжку, провітрюючи уражені ділянки тіла. При необхідності на почервонілі та запалені місця накладається марлева пов'язка з антисептиком.
При виявленні ділянок сильного некрозу, нагноєнні виразки при лікуванні пролежнів у людей похилого віку потрібно негайно викликати лікаря. Такий стан може бути небезпечним для хворого і призвести до гангрени та сепсису.

Мазі від пролежнів

Для лікування пролежнів у Львові та Львівській області у лежачих літніх хворих застосовують місцеві антисептичні, протизапальні та знеболювальні, що покращують кровообіг та сприяють загоєнню ран засобу.
Вся лінійка засобів Menalind
- Солкосерил – покращує обмінні процеси у клітинах, сприяє регенерації тканин.
- Актовегін – сприяє поліпшенню кровообігу та регенерації.
- Альгофін, Агросульфан, Дермазін – антисептичні мазі проти широкого кола інфекцій.
- Сульфаргін – протимікробний засіб, що може використовуватися для профілактики розвитку інфекції.
- Левомеколь, Левосин – антибактеріальні засоби, які використовуються за наявності гнійної рани.
- Вулнузан - протимікробний, протизапальний і ранозагоювальний засіб.
- Бетадин – мазь на основі йоду, що має протимікробну дію, ефективний

дом престарелых во Львове - работаем круглосуточно!

 

 

 

Ми робимо перебування у будинку престарілих,  дорогої для вас людини комфортним як фізично, так і психологічно!

 

Разработка сайта Wediz.com

 

➦ пансіонат для людей похилого віку Львів
➦ будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
➦ будинок престарілих львів ціни
➦ перелік документів для влаштування в будинок-інтернат
➦ типове положення про будинок-інтернат для громадян похилого віку