Будинок для літніх людей та інвалідів

   Догляд за людьми похилого віку у Львові

 

+38073 355 03 03- цілодобово

 

Державний будинок престарілих

Державні будинки для людей похилого віку

З кожним роком в Україні стає все більше людей похилого віку. Низький рівень народжуваності, еміграція, непроста економічна ситуація призводить до впевненого природного спаду населення. Так, згідно останніх досліджень, в Україні налічується біля 15-16% чоловіків та жіночок у віці 65 та більше років, і, практично кожного дня, кількість таких людей впевнено збільшується, а тому, виникає нагальна потреба в будинках для престарілих.

Геріатричні установи в країні були створені ще за радянських часів і діють по цей день (більшість державних будинків для престарілих), де перебування кожної особи фінансується частково державою і самим постояльцем (його пенсією в розмірі 75%). Також, в країні багато закладів приватної власності, проживання в яких сплачується виключно самою особою або їх родиною.

Статистика по державним будинкам престарілих

На схилі літ, далеко не кожен здатен забезпечувати себе основними потребами та доглядом, тому, надання таких послуг від державного будинку для літніх людей – єдиний і правильний вихід, де кожен зможе отримати своєчасну допомогу, турботу та піклування.

На даний час, державні будинки для людей похилого віку налічують біля 22000 осіб, а сама кількість установ складається з:

  • 96 великих комунальних інтернатів та пансіонатів;
  • 332 стаціонарних відділення.

Такі будинки для літніх людей та будинки-інтернати розміщені практично в кожному місті і навіть селах. Безперечно, фінансування таких закладів не є достатнім, тому умови в них не завжди найкращі.

Серед вагомих недоліків  державних будинків є те, що вони не досить фінансуються державою, а звідси слабке харчування, відсутність уходу, не організоване дозвілля,

Головна альтернатива держустановам – приватні будинки для людей похилого віку, в яких можуть розміститися всі громадяни без винятку. Не треба збирати дозвільні документи, єдина корисна довідка - діагноз хвороб, але й те, вона потрібна, щоб створити найкращі умови проживання, призначити правильну дієту і т.д.

 

дом престарелых во Львове - работаем круглосуточно!

 

 

 

Ми робимо перебування у будинку престарілих,  дорогої для вас людини комфортним як фізично, так і психологічно!

 

Разработка сайта Wediz.com

 

➦ пансіонат для людей похилого віку Львів
➦ будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
➦ будинок престарілих львів ціни
➦ перелік документів для влаштування в будинок-інтернат
➦ типове положення про будинок-інтернат для громадян похилого віку