Будинок для літніх людей та інвалідів

   Догляд за людьми похилого віку у Львові

 

+38073 355 03 03- цілодобово

 

Реабілітація та відновлення після Ковіда

Реабілітація та відновлення після Ковіда - пансіонат Джерело у Львові
Захворювання Соvid 19 у багатьох людей проходить тяжко. Наслідки відчуваються протягом тривалого часу. Для швидкого повернення до нормального життя необхідно ретельно стежити за здоров'ям, виконувати всі рекомендації лікаря. Реабілітація після Ковіда у Львові може виконуватися кількома способами, кожен із яких дає відчутний ефект.

Інфузійна терапія

Імунна система багатьох хворих на Ковід 19 не справляється із захворюванням. В результаті лікування проходить довго і тяжко, з наслідками для організму. Найчастіше зустрічаються ускладнення у роботі респіраторної, серцево-судинної, гепатобіліарної та нервової систем. Інфузійна терапія дозволяє скоротити період відновлення організму.
Програма реабілітації після Ковід 19 передбачає використання крапельниць із препаратами, що покращують роботу нервової системи, психічного стану людини, що відновлюють імунітет. До складу препаратів входять засоби, що позитивно впливають на печінку, підшлункову залозу, що покращує мікроциркуляцію корисних речовин. Інфузійна терапія призначається лікарем, показання для застосування визначаються індивідуально.

Кисневотерапія

Ще один спосіб швидкого відновлення імунітету - киснедотерапія або оксигенотерапія. За такого підходу реабілітація після Covid виконується за допомогою збагаченої киснем повітряної суміші. Вентиляція легень дозволяє швидше привести організм до вихідних кондицій. Склад повітряної суміші, технологія лікування вибирається лікарем.Для запобігання ризику ускладнень враховуються вік, процес перебігу хвороби та інші фактори.
Використання киснедотерапії дозволяє нормалізувати функціонування серця, головного мозку, легенів, печінки. Кровопостачання внутрішніх органів нормалізується. Склад артеріальної крові відновлюється. За допомогою киснедотерапії вдається уникнути та полегшити ускладнення від захворювання коронавірусом.

Масаж

Профілактика та лікування ускладнень після Ковіду виконуються різними способами. Багато лікарів рекомендують поєднання мануальних технологій та апаратних процедур. Грамотне поєднання методик дає відчутний ефект. Регулярне використання масажу дозволяє позбавитися мокротиння в легенях, наситити тканини киснем, живильними мікроелементами.

При регулярному виконанні масажу покращується кровопостачання, дихальні м'язи стають міцнішими та еластичнішими, вентиляція легень виконується без ускладнень. У людини покращується сон та настрій, зникають застійні явища в організмі. При правильному масажі спини, голови, кінцівок та грудної клітки п'яти сеансів цілком достатньо. Якщо пацієнт після хвороби постійно відчуває слабкість та відсутність енергії, використання масажу, особливо у поєднанні з іншими методиками, швидко дає відчутний ефект.

Ксенонотерапія

Методика ксенонотерапії показала відчутний ефект при лікуванні та профілактиці Ковід 19. Хворі відчувають відчутний відновлюючий, тонізуючий та оздоровчий ефект. Після рекомендації лікаря і правильному підході ксенонотерапія має антиоксидантний, спазмолітичний, імуномодулюючий, протизапальний та антигіпоксичний ефект на організм.
Як основний склад для лікування використовується ксенон, що є одноатомним газом, що не має запаху, кольору і смаку. Пацієнт надягає спеціальну маску і 15-20 хвилин дихає киснево-ксеноновою газовою сумішшю. Після завершення циклу процедур робота легень та дихання стають легшими. Організм розслаблюється, болючі симптоми зникають.
Позитивні моменти від застосування ксенонотерапії зникають напади тривоги, паніки, стан депресії.

 

 

 

Ми робимо перебування у будинку престарілих,  дорогої для вас людини комфортним як фізично, так і психологічно!

 

Разработка сайта Wediz.com

 

➦ пансіонат для людей похилого віку Львів
➦ будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
➦ будинок престарілих львів ціни
➦ перелік документів для влаштування в будинок-інтернат
➦ типове положення про будинок-інтернат для громадян похилого віку