Будинок для літніх людей та інвалідів

   Догляд за людьми похилого віку у Львові

 

+38073 355 03 03- цілодобово

 

Догляд за тяжкохворими

Догляд за тяжкохворою людиною у Львові. Пансіонат для тяжкохворих Джерело

Догляд за тяжкохворою людиною в сім'ї включає:

цілодобовий контроль життєво важливих показників, здійснення запропонованих процедур, психологічна підтримка. Хоча родичі часто намагаються взяти на себе всі ці обов'язки, але у них не завжди вдається надавати справді добру допомогу та належний догляд.

По-перше, здорові члени сім'ї змушені працювати та вирішувати побутові завдання, по-друге, людина без медичної освіти просто не може виконувати ті чи інші дії, яких вимагає догляд за пацієнтом після інсульту, з переломом або у тяжкій стадії невиліковного захворювання.

 

При цьому такі перешкоди не скасовують догляд за тяжкохворим - йому обов'язково потрібна повсякденна допомога, яка повинна сприяти одужанню, більш комфортному та безболісному життю. Для цього можна скористатися кваліфікованими послугами доглядальниці, і тоді родичі можуть бути повністю впевнені в тому, що в їх відсутність хвора людина знаходиться в надійних руках.

Варіанти догляду за тяжкохворими

Вибір режиму догляду за хворою людиною залежить, головним чином, стану його здоров'я та фінансових можливостей сім'ї. Комусь потрібна цілодобова увага та вміння допомогти в екстреній ситуації, а комусь достатньо один раз на день виміряти тиск або виконати необхідні гігієнічні процедури. Що стосується хворих з тяжкими недугами, то тут не обійтися без висококваліфікованої доглядальниці-медсестри та безперервного контролю основних життєвих показників підопічного.
Найбільш прийнятним форматом догляду за тяжкохворим пацієнтом є цілодобове чергування. Воно є доцільним у випадках, коли стан пацієнта нестабільний, потрібний цілодобовий контроль та надання екстреної допомоги при погіршенні стану його здоров'я. Чергування ведеться цілодобово. Доглядальниця здійснює постійний нагляд за хворим, виконує лікарські розпорядження, гігієнічні процедури та інші заходи, необхідні для його комфортного перебування.

Для догляду за тяжкохворими спрямовуються висококваліфіковані доглядальниці, які мають медичну освіту, досвід роботи в лікувальних закладах і мають необхідні особисті якості.
Нічне чергування. У процесі нічного чергування доглядальниця-медсестра стежить за станом хворого на ніч. Тривалість її чергування визначається замовником і зазвичай становить 10-12 годин.
Погодинний догляд. У випадках, коли родичі мають можливість здійснювати основний догляд за тяжкохворою людиною, а помічник потрібний для нагляду за хворим лише на час їх відсутності, то доцільно найняти погодинну (приходячу) доглядальницю-медсестру.

У межах встановленого часу вона виконає запропоновані лікарем процедури, проведе гігієнічні та інші заходи, необхідні полегшення стану та забезпечення комфорту підопічного. Вихідна вартість погодинного догляду наведена у таблицях нижче.

Переваги будинку престарілих для пенсіонерів та інвалідів

Звернувшись до будинку престарілих, кожен отримує:

 • індивідуальний підхід до вирішення проблеми;
 • висококваліфіковане обслуговування;
 • турботу 24/7;
 • максимум комфорту проживання;
 • швидке поселення;
 • мінімум паперової бюрократії;
 • використання сучасних інноваційних технологій;
 • збалансований раціон харчування;
 • чисте повітря;
 • правильно організоване дозвілля;
 • можливість спілкування з однолітками.

У будинку престарілих ви знайдете все необхідне для комфортного проживання батьків похилого віку.

Що входить до послуги з догляду

Хоча список послуг професійного доглядальника дуже широкий і враховує індивідуальні потреби хворого, найчастіше потрібно надавати таку допомогу:
- стежити за дотриманням режиму сну та харчування, прийому лікарських препаратів;
- забезпечувати гігієну хворого та санітарію в кімнаті: профілактика пролежнів, перевдягання, заміна підгузків, умивання, купання;
- вимірювати температуру, тиск, рівень цукру;
- забезпечувати фізичний комфорт хворого під час пересування, харчування, під час сну;
- сприяти позитивному настрою хворого та створювати сприятливий психологічний клімат.

Детальну інформацію про наші послуги та ціни ви можете отримати у менеджерів. Телефонуйте. Ми працюємо цілодобово та без вихідних.
Телефонуйте для отримання індивідуальної консультації.

 

дом престарелых во Львове - работаем круглосуточно!

 

 

 

Ми робимо перебування у будинку престарілих,  дорогої для вас людини комфортним як фізично, так і психологічно!

 

Разработка сайта Wediz.com

 

➦ пансіонат для людей похилого віку Львів
➦ будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
➦ будинок престарілих львів ціни
➦ перелік документів для влаштування в будинок-інтернат
➦ типове положення про будинок-інтернат для громадян похилого віку