Будинок для літніх людей та інвалідів

   Догляд за людьми похилого віку у Львові

 

+38073 355 03 03- цілодобово

 

Догляд за літніми людьми з хворобою Альцгеймера

Хвороба Альцгеймера – це патологічна зміна головного мозку, клітини якого поступово відмирають. До даного захворюванню схильні люди похилого віку. Існує думка, що до хвороби більше схильні жінки, ніж чоловіки. Патологія передається генетично, але є безліч різних чинників, які провокують її розвиток.

Як спілкуватися з людиною, яка страждає на хворобу Альцгеймера

Хворі часто ставлять одне і те ж питання кілька разів. Вони не можуть зрозуміти, що від них хочуть. Дуже чутливі до того, як з ними розмовляють. Підвищений тон може спровокувати нервозність та агресію.

Хворі Альцгеймером не пам'ятають родичів, не розуміють, що деяких вже немає в живих. Не треба наполягати й доводити, навіть якщо присутня в ваших речах логіка. Не потрібно заперечувати те, що говорить хворий. Можна ухильно відповісти та перейти на іншу тему розмови.

Не варто вступати в дискусію, відверніться. Трапляється, що літня людина бажає зробити те, що може для неї бути небезпечним. Відвертайте її увагу.

Не потрібно боятися

На пізніх етапах захворювання близькі родичі стикаються з труднощами, які з часом не зникають, а посилюються. Морально важко дивитися на погіршення стану рідної людини. Не просто витримати емоційне навантаження, яке покладається на плечі рідних.

У більшості випадків родичі самостійно доглядають за хворим, забуваючи про себе. Недосипання та постійна напруга негативно позначається на особистому житті та власному здоров'ї.

Але щоб уникнути нервових зривів та інших негативних наслідків, хворого можна помістити в спеціальний пансіонат «Джерело». У ньому він отримає повноцінний догляд та лікування.

Часто родичі бояться відправляти рідних в будинок для престарілих, мотивуючи це тим, що там не будуть доглядати належним чином. Даний пансіонат не є закладом закритого типу. Рідні можуть відвідувати хворого кожен день, та бачити, в яких умовах він проживає.

Пансіонат «Джерело» славиться просторими кімнатами, повноцінним харчуванням, професійним доглядом (24 години на добу). Приїжджайте до нас і побачите все самі. Турбота про пацієнтів – головна наша мета!

дом престарелых во Львове - работаем круглосуточно!

 

 

 

Ми робимо перебування у будинку престарілих,  дорогої для вас людини комфортним як фізично, так і психологічно!

 

Разработка сайта Wediz.com

 

➦ пансіонат для людей похилого віку Львів
➦ будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
➦ будинок престарілих львів ціни
➦ перелік документів для влаштування в будинок-інтернат
➦ типове положення про будинок-інтернат для громадян похилого віку