Догляд за літніми після інфаркту в будинку для людей похилого віку Джерело
Ознаки інфаркту у людини похилого віку
Діагностується ішемічний напад за певними ознаками, до яких належить різкий біль із характерним печінням. Локалізація больового відчуття знаходиться в області грудей і супроводжується відчуттям ядухи, різкої нестачі кисню із утрудненим диханням.
Біль може перетікати в ліву руку, нижню щелепу та відчуватися під лопаткою, при цьому фіксується підвищення тиску. Болючий синдром пов'язаний з порушенням кровообігу нервових закінчень та догляд за літніми після інфаркту повинен враховувати заходи щодо стабілізації поточного стану пацієнта.
Фактори ризику
Основними факторами ризику, що підвищують ймовірність нападу, виступають хвороби серця та функціональні порушення серцево-судинної системи. Викликати інфаркт міокарда можуть високі показники холестерину, артеріальна гіпертензія та підвищений вміст цукру в крові.
Як знизити ризик інфаркту?
З метою зниження ризиків розвитку захворювань необхідно усунути всі негативні фактори впливу та контролювати здоров'я літньої людини. Для цього необхідно розробити та дотримуватися дієти, покращити фізичну активність з помірними навантаженнями, відмовитися від шкідливих звичок та регулярно проходити медогляди.
Наслідки інфаркту міокарда у людей похилого віку
Після нападу людина похилого віку потребує якісного та всебічного догляду, який може надати приватний пансіонат для літніх у Львові. Комплекс заходів спрямований на нейтралізацію таких наслідків інфаркту як аритмія та хронічна серцева недостатність, аневризм серцевого м'яза. При правильному і комплексному догляді вдається уникнути таких важких наслідків для психіки як депресія чи когнітивні розлади особистості, що призводять до розвитку деменції.
Інфаркт після коронавірусу у літніх людей
Після низки досліджень, виявлено почастішання випадків діагностування нападу у літньому віці у пацієнтів, які перенесли COVID-19. Це пов'язано з тромбозом, який розвивається після хвороби та підвищує ризик закупорки артерій та некрозу тканин серця, що і призводить до інфаркту.
Рекомендації щодо профілактики інфаркту після коронавірусу
Основним заходом профілактики після вірусного захворювання залишається проведення терапевтичного курсу та медикаментозної підтримки. Відвідування лікаря допоможе підібрати препарати, що сприяють розрідженню крові без негативного впливу на внутрішні органи та психічний стан пацієнта.
Виживання після інфаркту серед людей похилого віку
Найнегативнішим наслідком інфаркту є летальний кінець, який фіксується у 30-40% у літніх пацієнтів. А ось без належного догляду, люди похилого віку після інфаркту можуть померти від наслідків нападу і тут статистика каже, що на 100 осіб 10 перебувають у реальній групі ризику.
Скільки інфарктів може перенести літня людина
Люди похилого віку, стан здоров'я яких є незадовільним можуть не перенести навіть першого нападу. Забезпечивши грамотний догляд за літніми у Львові можна знизити ризик розвитку захворювання та зміцнити здоров'я літньої людини за рахунок уваги до її стану. Скільки живуть після інфаркту
Правильний догляд у поєднанні із системною профілактикою, як і якісне медичне обслуговування гарантують запобігання інфаркту. Крім того, дуже важливо забезпечити повноцінну та масштабну реабілітацію після ішемічного нападу, нейтралізуючи всі фактори ризику та стабілізуючи здоров'я пацієнта.
Догляд за літніми після інфаркту в будинку для людей похилого віку Джерело
Мінімізувати вплив всіх факторів ризику та проводити грамотну профілактику інфаркту дуже складно вдома.
Вибираючи мережу приватних пансіонатів для постійного проживання, близькі забезпечують гідну старість своїм членам сім'ї, з гарантією отримання високоякісного догляду:
системний моніторинг стану здоров'я та психологічного комфорту;
повноцінна організація побуту та відсутність стресових ситуацій;
взаємодія з досвідченим персоналом та обслуговування від досвідчених доглядальниць.
Мережа приватних пансіонатів для літніх людей, що розширюється, Джерело надає всі необхідні і максимально комфортні умови. Для підопічних розробляються спеціальні програми, реабілітаційні та відновлювальні курси, а їхній стан здоров'я завжди знаходиться під контролем.
Ризик інфаркту, що підвищується після 60 років змушує задуматися про необхідний догляд та комфортні умови для людей похилого віку. Забезпечити їх можна лише скориставшись спеціальними послугами приватних будинків для людей похилого віку, де надаються послуги з відновлення після інфаркту.