Будинок для літніх людей та інвалідів

   Догляд за людьми похилого віку у Львові

 

+38073 355 03 03- цілодобово

 

Методи тренування пам'яті у похилому віці

Методи тренування пам'яті у похилому віці

Поліпшити пам'ять допоможуть різні методики, які можуть містити спеціальні вправи для пам'яті для літніх людей, різні тренажери, ігри і т.д.
Найдоступніші та найпопулярніші методи покращення та розвитку пам'яті, які потрібно робити регулярно:

💡Гра в карти, але не просто заради гри, а з метою запам'ятовувати та прораховувати ходи, намагатися пам'ятати всі карти, які вийшли або залишилися на руках у суперника.
💡 Вправи для пам'яті для людей похилого віку - запам'ятовування послідовності. Розкладіть на столі 15 предметів і протягом хвилини постарайтеся запам'ятати їх порядок. Відверніться та попросіть когось поміняти предмети місцями. Намагайтеся розкласти предмети в початковому порядку.
💡 Гра Меморі. Потрібний набір карток із ідентичними (парними) зображеннями, які розкладають на столі сорочкою догори. По черзі відкриваючи та закриваючи картки знайдіть усі однакові. Після того, як знайшли пару, залишаєте їх на столі сорочкою вниз.

💡 Нові навички та вміння. Знайдіть нове заняття, яке потребує запам'ятовування. Наприклад, почніть вивчати іноземну мову, освойте сучасний смартфон або вивчіть комп'ютер.
💡 Синхронізація. Просте вправи для пам'яті для людей похилого віку. Покладіть два аркуші паперу і візьміть у кожну руку олівець. Дайте собі завдання, наприклад правою рукою малювати квадрат, а лівий трикутник.
💡 Дрібна моторика. Її розвиток корисний у будь-якому віці. Займіться малюванням, вишиванням, випалюванням по дереву, в'язанням або іншим корисним рукоділлям.
💡 10 сірників. Візьміть 5 сірників та киньте їх на поверхню. Запам'ятайте, як вони впали і відверніться. Через хвилину постарайтеся розкласти інші 5 сірників у такому ж положенні.

Деякі варіанти можуть викликати здивування, але насправді це реально діючі та дієві способи покращити не тільки пам'ять, а й концентрацію уваги та розумові здібності. У пансіонаті «Джерело» Львів дбають не лише про фізичне, а й про ментальне здоров'я постояльців, тому в програми дозвілля впроваджуються навіть заняття для тренування пам'яті.

дом престарелых во Львове - работаем круглосуточно!

 

 

 

Ми робимо перебування у будинку престарілих,  дорогої для вас людини комфортним як фізично, так і психологічно!

 

Разработка сайта Wediz.com

 

➦ пансіонат для людей похилого віку Львів
➦ будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
➦ будинок престарілих львів ціни
➦ перелік документів для влаштування в будинок-інтернат
➦ типове положення про будинок-інтернат для громадян похилого віку