Будинок для літніх людей та інвалідів

   Догляд за людьми похилого віку у Львові

 

+38073 355 03 03- цілодобово

 

Професійний догляд

Головна особливість пансіонату «Джерело» у Львові – якісна технологія догляду, що стала можливою завдяки професійним співробітникам та ретельно розробленим інструкціям. Професійний догляд за постояльцями організований таким чином, щоб кожен підопічний завжди знав, до кого звернутися за допомогою. Це сприяє дружньому ставленню та довірі між постояльцями та співробітниками. Тому до кожної людини ми бачимо індивідуальний підхід.

Комусь потрібні заняття для зміцнення пам'яті та посилення концентрації уваги, комусь – приватні психологічні розвантаження, хтось любить співати, хтось потребує постійного спілкування, а хтось любить побути наодинці із самим собою.
Для кожного гостя ми прагнемо створити унікальний мікроклімат та максимальний рівень комфорту, який дозволяє літній людині відчувати турботу, опіку, увагу та догляд. Крім того, обов'язково висококваліфікованими працівниками проводяться:

- регулярний лікарський огляд;
- контроль за пульсом;
- артеріальним тиском;
- рівнем глюкози;
- температурою тіла;
- різні оздоровчі процедури.
Постійний контроль за здоров'ям людей похилого віку ведуть професіонали медичних центрів,  фахівці яких надають медичні послуги на постійній основі. Вони можуть оперативно зреагувати навіть на найменші погіршення здоров'я або загального самопочуття літньої людини.

 

Головною особливістю приватного  пансіонату для людей похилого віку «Джерело»  у Львові є якісне обслуговування. Це стало можливим завдяки грамотно навченим співробітникам та продуманим інструкціям. Ми намагаємося надихнути людей похилого віку на ведення повноцінного життя навіть у похилому віці і привнести в нього радість і спокій.

Чому варто вибрати будинок для людей похилого віку?

Медичне спостереження в пансіонаті здійснюється спеціалістами центру, які обслуговують наших постояльців на постійній основі.
Проживання в платному інтернаті під наглядом медпрацівників гарантує людям похилого віку якісний догляд та соціальну реабілітацію.

У вартість проживання в елітному пансіонаті для людей похилого віку входять різні заходи, які дозволяють зробити перебування тут цікавим.

дом престарелых во Львове - работаем круглосуточно!

 

 

 

Ми робимо перебування у будинку престарілих,  дорогої для вас людини комфортним як фізично, так і психологічно!

 

Разработка сайта Wediz.com

 

➦ пансіонат для людей похилого віку Львів
➦ будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
➦ будинок престарілих львів ціни
➦ перелік документів для влаштування в будинок-інтернат
➦ типове положення про будинок-інтернат для громадян похилого віку