Будинок для літніх людей та інвалідів

   Догляд за людьми похилого віку у Львові

 

+38073 355 03 03- цілодобово

 

Пансіонат для людей похилого віку

Якщо ви маєте намір чи необхідність створити сприятливу атмосферу у житті вашої близької людини літнього віку та забезпечити їй повноцінний догляд, то саме наш будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів «Джерело» у Львові допоможе вам у цьому питанні.

Пропозиції від пансіонату «Джерело» у Львові

  1. Забезпечення комфортабельних умов.

Наш будинок для людей похилого віку оснащений кімнатами зі зручними умовами, включаючи функціональні ліжка з урахуванням потреб людини. Для інвалідів передбачено створення спеціальних умов щодо їхнього комфортабельного пересування. Нами забезпечується доставка клієнта до пансіонату. Постояльці перебувають у нас як короткочасно, так і довго тривало.

  1. Збалансований та індивідуально підібраний раціон харчування.

Меню складається, виключно, враховуючи стан здоров’я та смакові вподобання клієнта. Ваша близька людина точно не залишиться голодною, оскільки харчуються у нас 6 разів на день.

  1. Моніторинг стану здоров’я 24/7.

До складу персоналу приватного пансіонату для інвалідів у Львові входять кваліфіковані медичні працівники, в тому числі: терапевт та психіатр, які щоденно оглядатимуть пацієнта. І у разі потреби назначатимуть терапевтичне лікування, лікувальну фізкультуру, реабілітаційні заходи. Контроль щодо прийому лікарських засобів гарантовано.

  1. Дозвілля.

Пансіонат знаходиться у парковій зоні міста Львів. Облаштований читальною та телевізійною залами. У складі персоналу працюють аніматори, які щодня розважатимуть клієнта і не дадуть вашій рідній людині сумувати. Щоденні прогулянки на свіжому повітрі забезпечено кожному, незалежно від фізичного стану клієнта. Також, переліком послуг передбачені щотижневі екскурсії.

  1. Ліміт спілкування з постояльцями та рідними необмежений.

З метою комфортного проживання у кімнаті ми можемо підібрати клієнту сусідів однодумців, схожих за характером. При бажанні, можна проживати в одномісному номері.

Ви можете спілкуватися з вашими рідними шляхом зустрічей та відео зв’язку без попередніх домовленостей.

Як формується вартість проживання у будинку престарілих Львів

Вартість послуг формується в залежності від типу кімнати, стану здоров’я, фізичного стану, терміну перебування, умов лікування клієнт та його інших побажань. Наші ціни доступні та прозорі.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном 0933550303 і наш представник компетентно надасть відповіді на усі запитання, що вас цікавлять.

Не зволікайте! Бо вже сьогодні ваша рідна людина може відчути свою значимість у колі ровесників. Адже моральна підтримка та тепла атмосфера їй забезпечені стовідсотково!

Пансіонат «Джерело» з нетерпінням чекає на ваш дзвінок!

дом престарелых во Львове - работаем круглосуточно!

 

 

 

Ми робимо перебування у будинку престарілих,  дорогої для вас людини комфортним як фізично, так і психологічно!

 

Разработка сайта Wediz.com

 

➦ пансіонат для людей похилого віку Львів
➦ будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
➦ будинок престарілих львів ціни
➦ перелік документів для влаштування в будинок-інтернат
➦ типове положення про будинок-інтернат для громадян похилого віку