Будинок для літніх людей та інвалідів

   Догляд за людьми похилого віку у Львові

 

+38073 355 03 03- цілодобово

 

«Джерело» — ми допоможемо вам повернутися до нормального життя

В похилому віці не буває несерйозних захворювань. Адже саме в цей період організм людини дуже слабкий, і тому кожна хвороба протікає важко і непередбачувано. Дуже важливо після захворювання пройти курс реабілітації, що допоможе відновити сили, швидше повернутися до звичного ритму життя. Саме такі послуги пропонує будинок престарілих у Львові «Джерело».

Що входить в поняття «реабілітація»

Велика кількість людей похилого віку навіть після виходу на пенсію продовжують вести активний спосіб життя. Але в будь-який момент їх стан здоров’я може різко погіршитися. Це пов’язано зі зношуванням організму людини. Саме в цей період повернутися до нормального ритму життя допоможе реабілітація. Це унікальний процес, головним напрямком якого являється відновлення важливих функцій організму.

У пансіонаті «Джерело» проводяться високоефективні заходи для реабілітації. З їх допомогою літня людина поступово приходить до тями після великого стресу, серйозного захворювання чи інших проблем, які негативно відобразились на здоров’ї людини.

У літньому віці причини, які викликають подібні ситуації, різні. Можлива втрата сили, зниження інтересу до життя. Тому особливе місце при реабілітації в будинку для літніх людей посідає проведення заходів різного характеру. Вони націлені на відновлення основних функцій організму. Якісно організована реабілітація будинку престарілих практично завжди дає ефект, причому помітний для всіх неозброєним оком.

Після якої хвороби може потребуватися реабілітація

Пансіонат «Джерело» надає послуги по реабілітації людям з різноманітним діагнозом:

 • інсульт;
 • хвороба Альцгеймера;
 • артрит;
 • артроз;
 • цукровий діабет;
 • хвороби опорно-рухового апарату;
 • онкозахворювання;
 • деменція;
 • енурез.

Зверніться до представника пансіонату, щоб дізнатися повний перелік захворювань. Контакти для зв’язку розміщені на сайті.

Особливості оформлення послуги

Для того, щоб скористатися послугами пансіонату «Джерело», не потрібно витрачати багато часу. Для початку варто ознайомитися із закладом, його особливостями, умовами прийому. При необхідності працівники пансіонату проведуть вам невеличку екскурсію по території.

Якщо ви вирішили поселити своїх рідних чи близьких в будинок для престарілих з метою їх реабілітації після стресу чи хвороби, залишайте заявку на сайті організації. Менеджер зв’яжеться з вами для уточнення деталей співпраці.

Оформити послугу можливо і по телефону. Врахуйте, дзвінки приймаються відповідно до графіку роботи організації.

Вартість реабілітації літньої людини залежить від:

 • поставленого діагнозу;
 • рівня складності протікання хвороби;
 • терміну перебування в пансіонаті;
 • вимог замовника.

Зверніться до менеджера будинку престарілих щоб дізнатися більше. Контакти ви знайдете на сайті. Довіряйте здоров’я свої рідних людям з досвідом.

дом престарелых во Львове - работаем круглосуточно!

 

 

 

Ми робимо перебування у будинку престарілих,  дорогої для вас людини комфортним як фізично, так і психологічно!

 

Разработка сайта Wediz.com

 

➦ пансіонат для людей похилого віку Львів
➦ будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
➦ будинок престарілих львів ціни
➦ перелік документів для влаштування в будинок-інтернат
➦ типове положення про будинок-інтернат для громадян похилого віку