Будинок престарілих для пенсіонерів та інвалідів

Часний пансіонат для літніх людей у Львові!

 

+38073 355 03 03- цілодобово

 

Будинок-інтернат для людей похилоговіку

Людина похилого віку не завжди в змозі піклуватись про себе – готувати, прибирати, доглядати за господарством, а діти як правило - живуть далеко та не мають можливості опікуватись своїми батьками, ітим паче -  надавати свою постійну допомогу при необхідності.

В такому випадку, звернення до будинку-інтернату для людей похилого віку – єдиний правильний вихід, що дозволить піклуватись за старенькими людьми цілодобово.

Пансіонат для людей похилого віку - 

це нове життя, нові знайомства.

Детальніше...

Державний будинок престарілих

Державні будинки для людей похилого віку

З кожним роком в Україні стає все більше людей похилого віку. Низький рівень народжуваності, еміграція, непроста економічна ситуація призводить до впевненого природного спаду населення. Так, згідно останніх досліджень, в Україні налічується біля 15-16% чоловіків та жіночок у віці 65 та більше років, і, практично кожного дня, кількість таких людей впевнено збільшується, а тому, виникає нагальна потреба в будинках для престарілих.

Геріатричні установи в країні були створені ще за радянських часів і діють по цей день (більшість державних будинків для престарілих), де перебування кожної особи фінансується частково державою і самим постояльцем (його пенсією в розмірі 75%). Також, в країні багато закладів приватної власності, проживання в яких сплачується виключно самою особою або їх родиною.

Детальніше...

Що потрібно для того, щоб здати людину в будинок престарілих?

Рішення відправити близьку людину в похилому віці до будинку престарілих – важке та болюче, але іноді, тільки в цей спосіб є можливість організувати постійний нагляд та турботу за ним. На схилі літ, людина вже не здатна забезпечувати себе основними потребами, не в змозі доглядати за собою та господарством, тому, звернення до будинку престарілих – єдине правильне рішення.

Окрім літніх людей, сторонньої допомоги потребують люди з інвалідністю або ті, хто переніс тяжку хворобу та потребує кваліфікованих послуг з реабілітації.

Як стати постояльцем будинку для літніх людей?

Детальніше...

Приватний платний будинок для людей похилоговіку

На похилому віці, кожна літня людина потребує постійного стороннього догляду та допомоги не тільки по господарству, але і догляду за собою.

На жаль, далеко не всі діти та онуки здатні забезпечити постійний контроль, нагляд та при необхідності – моментальну допомогу в разі виникнення непередбачених ситуацій зі здоров’ям своїх батьків, тому, звернення до державного будинку для людей похилого віку або приватного пансіонату – найкраще рішення.

Найкращий рівень ті кількість послуг  заприватними пансіонатами

Детальніше...

Догляд за людьми похилого віку

Часто буває так, що ми опиняємося у безвихідному положенні. З нами живуть мама чи тато пенсіонери або інваліди, а ми не можемо надати їм необхідної уваги, забезпечити спеціальні умови та догляд для їхнього якісного, комфортного життя.

Але безвихідних ситуацій не буває, адже існує будинок-інтернат для людей похилого віку та інвалідів «Джерело» у місті Львів, який забезпечить надання комфортабельних умов проживання та кваліфікований догляд вашій рідній людині.

Детальніше...

Пансіонат для людей похилого віку

Якщо ви маєте намір чи необхідність створити сприятливу атмосферу у житті вашої близької людини літнього віку та забезпечити їй повноцінний догляд, то саме наш будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів «Джерело» у Львові допоможе вам у цьому питанні.

Пропозиції від пансіонату «Джерело» у Львові

  1. Забезпечення комфортабельних умов.

Наш будинок для людей похилого віку оснащений кімнатами зі зручними умовами, включаючи функціональні ліжка з урахуванням потреб людини. Для інвалідів передбачено створення спеціальних умов щодо їхнього комфортабельного пересування. Нами забезпечується доставка клієнта до пансіонату. Постояльці перебувають у нас як короткочасно, так і довго тривало.

Детальніше...

Приватний будинок для людей похилого віку та інвалідів у Львові

Ви потрапили у безвихідне положення? І не можете створити повноцінні умови для комфортного проживання вашої близької людини літнього віку?

Будинок престарілих «Джерело» кваліфіковано потурбується про ваших рідних і створить найкращі умови.

Приватний будинок для людей похилого віку та інвалідів у Львові

Перевагами нашого закладу є:

  • перевезення клієнта з місця проживання до будинку престарілих;
  • перебування ваших близьких у пансіонаті як короткочасно, так і довгостроково;
  • індивідуальна програма для кожного з передбаченням відповідних медичних процедур;
  • комфортабельні умови перебування з максимальною цілодобовою турботою зі сторони кваліфікованого персоналу;

Детальніше...

«Джерело» — ми допоможемо вам повернутися до нормального життя

В похилому віці не буває несерйозних захворювань. Адже саме в цей період організм людини дуже слабкий, і тому кожна хвороба протікає важко і непередбачувано. Дуже важливо після захворювання пройти курс реабілітації, що допоможе відновити сили, швидше повернутися до звичного ритму життя. Саме такі послуги пропонує будинок престарілих у Львові «Джерело».

Що входить в поняття «реабілітація»

Велика кількість людей похилого віку навіть після виходу на пенсію продовжують вести активний спосіб життя. Але в будь-який момент їх стан здоров’я може різко погіршитися. Це пов’язано зі зношуванням організму людини. Саме в цей період повернутися до нормального ритму життя допоможе реабілітація. Це унікальний процес, головним напрямком якого являється відновлення важливих функцій організму.

Детальніше...

Якісний догляд – правило №1

Ще декілька років тому люди з недовірою ставилися до таких закладів, як будинки престарілих. На даний момент ситуація кардинально змінилася. Вся частіше українці обирають для своїх рідних гідні умови проживання, якісний догляд та максимальний комфорт. Все це гарантує будинок престарілих у Львові «Джерело».

Догляд літніх людей на високому рівні

Кожна людина похилого віку потребує постійного догляду, контролю, уваги та турботи з боку рідних. Але, на жаль, дуже часто, останні не можуть надати їх в повному обсязі. Особливо тоді, коли літня людина важко хвора. В такому випадку приходить на допомогу будинок для престарілих.

Пансіонат «Джерело», що у Львові, пропонує послуги висококваліфікованих спеціалістів по догляду за вашими рідними та близькими. Вони приділяють весь свій робочий час постояльцям закладу.

Детальніше...

 

 

Ми робимо перебування у будинку престарілих,  дорогої для вас людини комфортним як фізично, так і психологічно!

 

Разработка сайта Wediz.com

 

✔️ Пансіонат Львів

♥ Догляд та реабілітація

♥ Догляд за лежачими хворими

Догляд та реабілітація після інсульту

Хоспіс Львів

Блог

♥ Будинок для людей похилого віку

 

✔️ Контакти

093 355 03 03

с 9:00 - до 19:00

 

Корисна інформація:
- державні будинки для людей похилого віку
- що потрібно щоб здати людину в будинок престарілих
- державний будинок престарілих львів
- будинок-інтернат для людей похилого віку

 

 

 

➦ пансіонат для людей похилого віку Львів
➦ будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
➦ будинок престарілих львів ціни
➦ перелік документів для влаштування в будинок-інтернат
➦ типове положення про будинок-інтернат для громадян похилого віку